pl de en
Wtorek, 30 maja 2023 r.

Dlaczego NMS-CLIP

test 5
w buzi
Korzyść NMS-Clip 
Oprócz szyn na zeby rynek oferuje wiele różnych pomocy w walce z chrapaniem,  wiele jest drogich, nie dających żadnych skutków oraz nie praktycznych w użytkowaniu.

NMS-Clip jest  tanim i przynoszącym rezultat wariantem. Mały rozmiar i łatwe indywidualne dopasowanie daje wysoki komfort noszenie, w przeciwieństwie do innych produktów- nie uwiera, nie ciśnie, nie ma możliwości obsunięcia się, zgrzytania zębami, nie utrudnia oddychania.
Nareszcie można spać spokojnie i mieć dobry nastrój w ciągu dnia.

I Państwo będziecie zadowoleni. Testy pokazują, że 98% osób zakładających  NMS-Clip przekonała się o jego skuteczności.

Mały clip z dobrym skutkiem

Dlatego NMS-clip jest dla Ciebie najlepszy:
Wygodny w noszeniu - noc po nocy

W porównaniu do podobnych metod zwalczających chrapanie NMS-Clip oferuje wysoki komfort noszenia głównie poprzez wyjątkowo małych rozmiar: szyny na zęby, które nie pozwalają pogodzić się z ich wielkości, są rzeczą z przeszłości!

NMS-clip można łatwo dostosować  
Dostosowanie NMS- film, można szybko i łatwo zrobić samemu. Ze względu na właściwości materiału, idealnie dopasowuje się do indywidualnego charakteru zębów.

NMS -clip jest wygodny i łatwy w użyciu.
NMS-Clip nie ma ostrych krawędzi, które ocierają jamę ustną lub język. Wykonany  jest z wysokiej jakości materiału, który jest niedrażniący i bezwonny. Wkrótce nie będziecie Państwo odczuwać, że clip w nocy jest założony na zęby.  Po dopasowaniu przed pójściem spać w sekundę zakładamy clip, a ranem po zdjęciu wkładamy do specjalnego pudełeczka.


Czyszczenia NMS-Clip  jest bardzo proste.
Rano myjemy clip szczoteczką, pastą do zębów, spłukujemy pod kranem ciepłą wodą, pozostawiamy do wyschnięcia, następnie wkładamy do pudełeczka.
Zalecamy co 8 dni zastosować dostępne na rynku środki do czyszczenia protez.
Po 9-12 miesięcy ze względów higienicznych należy NMS-Clip wymienić.

On pomaga organizmowi pomóc sobie.
Zatrzymuje chrapanie, a co za tym idzie niebezpieczny bezdech senny oraz nieprzyjemne skutki uboczne chrapania, takie jak bezsenność, zmęczenie, znużenie i impotencja związane ze złym nastrojem, kłopoty z koncentracją – dzięki NSC-Clip to już przeszłość!